Bez kategorii

Znakomite tempo budowy świetlicy wiejskiej w Opawie. Nie tylko pogoda sprzyja pracom budowlanym na tej budowie, ale i organizacyjnie wykonawca zapewnił sobie komfortowe warunki pracy.

Zadaszenie terenu budowy powoduje, że nawet padające deszcze nie są w stanie przeszkodzić w pracy. System sprawdzający się od dziesięcioleci za naszą zachodnia granicą także i u nas sprawia, że inwestycję można szybciej wykonać.

Jak widać na zdjęciach, wkrótce będzie do wylania wieniec i będzie możliwe szybkie wykonanie dachu. Takie tempo może rodzić nadzieję, że zakończenie budowy będzie możliwe grubo przed terminem.

A może by tak tegoroczne gminne dożynki urządzić w Opawie ?

Zdopingowało by to władze gminne do pomocy mieszkańcom Opawy w urządzeniu terenu wokół tej świetlicy. Z kolei gospodarni Opawianie za takie pieniądze jakie wydaje się na dożynki w Lubawce zorganizowali by dożynki o wiele lepsze i taniej niż to robią władze gminne. Za zaoszczędzone pieniądze można byłoby zakupić jakieś dodatkowe  wyposażenie tej świetlicy.

Co na to radni ? Może by podjąć uchwałę w tej sprawie, a jej realizację zlecić burmistrzowi ? Ktokolwiek nim będzie jesienią.