Bez kategorii

Zmowa milczenia w gminie Lubawka ??? Władza, że tak sobie zażartuję, odpowiedziała !!! Ale jak ? Burmistrz boi się okazać list płac, dodatków i nagród, aby zbulwersowani informacjami mieszkańcy, nie rzucili się hurmem do referendum, aby odwołać tą gminną gnomeę, a pośrednio pozostałych jej towarzyszy. To samo robią jej klakierzy z jednostek jej podległych !!!!

Burmistrz Kocemba dopuściła do wyprowadzenia z budżetu gminnego setek tysięcy złotych na nagrody, premie i różne dodatki dla swoich (jak ich mieszkańcy nazywają) przydupasów !!!!!!

Gdy zwróciłem się o udzielenie informacji publicznej, aby mieszkańcy gminy mogli zobaczyć jak niektórzy bogacą się kosztem gminy to w obozie władzy zapanowała panika, że gdy te informacje trafią do mieszkańców to zbliżające się referendum dla tej władzy będzie totalnie przegrane.

Na polecenie burmistrz Kocemby wszyscy odmówili udzielenia informacji, twierdząc, że zeskanowanie i wysłanie kilku kartek sprawia im nie lada kłopot. Czyżbyśmy zatrudniali gamoni co nie potrafią od ręki udzielić takich informacji ?

Oto jakie odpowiedzi dziś uzyskałem:

Stare przysłowie mówi :

Zgodnie z tą maksymą, wszyscy którzy odmówili odpowiedzi potwierdzają takim postępowaniem, że nastąpiły być może grube nadużycia przy rozdzieleniu setek tysięcy złotych pomiędzy siebie.

Czyżby potwierdzały się informacje krążące pomiędzy mieszkańcami, że w naszej gminie rządzi k… i z….  ?

Drodzy Czytelnicy przekażcie tą informację rodzinie, sąsiadom, znajomym, że burmistrz Kocemba ze swymi kabotynami rozdrapali gminną kasę między siebie i nie chcą przyznać się ile kto nabrał dla siebie i swoich kolesi.

Trzeba im przy urnach referendalnych dać nauczkę, że nie wyłudza się pieniędzy do własnej kieszeni, tak jak czyni to burmistrz, zastępca i ich partyjni paladyni.