Bez kategorii

Zapewne prokuratorzy i CBA będą nad wyraz zadowoleni, że burmistrz Kocemba została przyłapana na kolejnym kłamstwie !!!!

Na sesji rady miejskiej padły kłamstwa w odpowiedzi na zarzuty radnego Piotra Wiktorowskiego, że to burmistrz dopuściła do tego, że na boisku stadionu stoi woda ponieważ jest źle wykonana podbudowa. W odpowiedzi burmistrz zaprzeczyła temu, że cokolwiek wiedziała na ten temat i prawie wykrzyczała do radnego Wiktorowskiego, „jeżeli Pan wiedział o tym, to trzeba było przyjść do mnie i to powiedzieć”.

A tymczasem prawda dla burmistrz jest okrutna, bowiem dowodzi, że burmistrz kłamała iż o stojącej wodzie na boisku nic nie wiedziała.

Nie dość, że wiedziała o tym, to jeszcze tą wiedzę poświadczyła  własnoręcznym podpisem. Oto protokół z jednej z narad w sprawie remontu stadionu.

Jak widać w punkcie 4 zapisano, że woda stoi na boisku, wtedy jeszcze stała tylko na 1/3 boiska. Ale istnieje jeszcze jeden protokół w którym urzędniczki z lubawskiego ratusza potwierdzają, że woda nadal stoi na boisku na nawiezionym materiale podbudowy  i wykonawca na wiosnę ma wymienić wadliwy materiał na taki jaki zapisano w projekcie.

Powyżej jest podpis burmistrz Kocemby, że akceptuje protokół oraz  jest jej wszystko wiadomym i wykonawca ma usunąć wady. Dlaczego więc teraz kłamie, że nie wiedziała o niczym ?

Od listopada do marca czas szybko zleciał. Następna rada budowy odbyła się 14 marca 2016 roku. Ponownie na tej radzie poruszono w punkcie 4 sprawę stojącej na boisku wody, która za cholerę nie chciała przepływać w głębsze warstwy gruntu. Ponownie stwierdzono, że wykonawca ma się tą sprawą zająć.

Po raz kolejny burmistrz Kocemba podpisuje się pod protokołem, czyli nadal jest jej wiadomym, że jest wielki problem z wykonaną podbudową. Dlaczego burmistrz nie zapisała jasno, że trzeba wymienić podbudowę ? Czyżby była osobiście zainteresowana tym, aby tak pozostało ?

Dlaczego burmistrz dziś twierdzi, że o niczym nie wiedziała skoro sama poruszała te sprawy na radach budowy i podpisywała się pod tym ? Czyżby kryło się pod tym coś więcej i dla niej niebezpiecznego?

Sprawa remontu stadionu w Świdnicy jest już w sądzie, kiedy tam znajdzie się sprawa lubawskiego stadionu ? Czy ponownie burmistrz Kocemba będzie kłamała przed obliczem sądu ?