Bez kategorii

Wyłudzacz gminnych pieniędzy niejaki Antoniewski jeszcze będący zastępcą burmistrza, w wywiadzie dla gminnej telewizji zganił radnych, którzy kontrolowali wykonanie ścieżki rowerowej nad zalewem Bukówka.

Zachowanie zastępcy Antoniewskiego można śmiało porównać do filmu Barei „Miś”. Gdy w kotłowni odbywała się alkoholowa impreza i kierowniczka ADM interweniowała, że lokatorom w mieszkaniach jest zimno to palacz zachował zimną krew i odpowiedział rzeczowo:

„Ale, ale, pani kierowniczko. Pani kierowniczko, ja to wszystko rozumie. Ja rozumie, że wam jest zimno. Ale jak jest zima – to musi być zimno, tak? Pani kierowniczko, takie jest odwieczne prawo natury”

Z kolei ten nieudaczny zastępca burmistrza zapisał się w historii swoim kolejnym bon motem:

„ No proszę państwa jak jest deszcz to jest mokro i będzie woda.”

Te powyższe słowa zastępcy Antoniewskiego wymagają wręcz pytania: co autor miał na myśli ?

A to jest u niego jednoznaczne, odebrali bubla budowlanego i niech nikt po deszczu tam nie chodzi i nie narzeka bo to może w przyszłym roku się ponaprawia.

Tak rozmywana jest ścieżka rowerowa podczas deszczu co udowodnili radni i zamieścili zdjęcia tego bubla na facebooku.

Ten odbiór prac w takim stanie jest zwykłym poświadczeniem nieprawdy i niegospodarnością i z tego tytułu kwalifikuje się do zawiadomienia organów ścigania o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez odbierających.