Bez kategorii

Wychodzi na to, że nawet radni z komitetu wyborczego burmistrz Kocemby przestali jej wierzyć i nie stawili się dziś na sesji nadzwyczajnej, która miała doprowadzić do przegłosowania dalszego trwonienia pieniędzy na idiotyczne pomysły burmistrz Kocemby w sprawie zalewu Bukówka.

Jeden z bardzo mądry i poważany mieszkaniec naszej gminy, powtórzył słowa inteligentnych ludzi, że burmistrz Kocemba będzie szła po trupach, będzie łamała kręgosłupy ludzi w jakikolwiek sposób od nie zależnych po to tylko, aby zrealizować swe chore wizje i rozdawnictwo gminnych pieniędzy dla swoich akolitów i znajomków.

Ale coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę, że to wszystko co robi burmistrz Kocemba nie idzie dla dobra gminy i jej mieszkańców, a jedynie dla zaspokojenia kolejnych idiotyzmów wymyślanych przez nią.

Także dziś okazało się, że burmistrz traci nawet poparcie swoich radnych, którzy zdają sobie sprawę, że mogą się ośmieszyć popierając interesy burmistrz Kocemby. Na dzisiejszej sesji zabrakło kworum i nie można było obradować, bo na sesję przybyło tylko 6 radnych w tym 3 od burmistrz Kocemby.

Stało się tak, że burmistrz przybyła do domu kultury i gdy zobaczyła, że jest tylko 6 radnych to wypadła jeszcze szybciej niż weszła, a tak była ponoć wściekła, że przez łzy wściekłości nie widziała dobrze drogi powrotnej i szła zygzakiem, ale czy to tylko przez to, czy może od zażycia jakiś środków dopingujących ?

Ciekawie to wyglądało, gdy przewodniczący witał zebranych i chciał pozdrowić burmistrz Kocembę to mocno zdziwiony nie mógł już jej zobaczyć wśród przybyłych gości, bo już zdążyła się ewakuować, żeby nie śmiano się z niej z powodu jej kolejnej porażki.

Tak więc kolejny raz burmistrz nie może przekonać radnych do swoich pomysłów, choć tak naprawdę to już na początku roku należało nie wydawać zgody na budowę tej ścieżki rowerowej, która okazała się takim niewypałem, że z niej i burmistrz Kocemby śmieją się już nawet poza granicami naszego województwa.