Bez kategorii

Wśród udziałowców Sanikomu narasta zdenerwowanie, platforma obywatelska chce do firmy wprowadzić politykę i nepotyzm. Ta nędzna partia i ich powiatowa szefowa o ksywce jak ją nazwali internauci „ zielony nietoperz”, postanowiła odwołać zarząd Sanikomu, a powołać na prezesa Wiktora Króla !!!!

Tak Drodzy Czytelnicy, chcą ulokować na stanowisko prezesa tego samego działacza tej partii co rozłożył na łopatki kamiennogórski szpital, a następnie szpital DCR. Ten ostatni szpital pozostawił w takim stanie, że na II pawilonie podczas deszczu personel biegał z miskami i wiadrami łapiąc wodę z przeciekającego dachu i zbierając wodę z korytarzy( sam to widziałem).

Tego samego Króla co przez bunt lekarzy, nie udało się obsadzić na stołku dyrektora przychodni w Lubawce, to teraz następna odsłona nepotyzmu, posada prezesa Sanikomu i w listopadzie niejaka  Krawczyk po przegranych wyborach do Sejmu objęła by posadę wiceprezesa, lub zamienią się stołkami.

Jak wiewiórki donoszą trwa intensywne zdobywanie głosów, aby mieć ponad 50 % udziałów potrzebnych na walnym zgromadzeniu wspólników, aby odwołać obecny zarząd. Jak wiadomo jest chyba 19 wspólników, czyli miast i gmin i każda ma inny % udziałów w spółce.

Jak gminna wieść niesie do tego swoistego zamachu na zarząd Sanikomu przystąpiły Lubawka, Kamienna Góra, Czarny Bór i kilku pomniejszych moim zdaniem wójtów idiotów. Ale nawet mając 8 właścicieli za sobą,  puczyści nie mają jeszcze większości i starają się pozyskać kolejnych, nawet tych którzy maja po 2% udziału.

Nie dziwię się, że polecenia „zielonego nietoperza” skrupulatnie wykonuje burmistrz Lubawki, bo powszechnie jest wiadomym, kto nią rządzi z tylnego fotela, ale, że burmistrz Kamiennej Góry zdecydował się poprzeć te niemoty z platformy po tym, co oni o nim mówili i jakie skryte kroki podejmowali przeciw niemu ? Ale moje zdanie o tym burmistrzu jest znane od dawna, on tak się nadaje na burmistrza jak ja na biskupa.

Dlaczego tak szybko chcą dokonać „zamachu stanu” w Sanikomie ?

Moim zdaniem dlatego, że obecny zarząd zakończył już koncentrację kapitału potrzebnego do wykonania inwestycji na terenie Sanikomu i w ubiegłym tygodniu prezes Andrzej Wojdyła podpisał umowy z ochroną środowiska o tych dofinansowaniach.

Uzbierano ponad 40 milionów na tą inwestycję. To teraz platforma i może ich szefowa na powiat kamiennogórski niejaka (wkrótce była) posłanka Krawczyk,

chcą obsadzić zarząd Sanikomu swoimi ludźmi, aby czerpać korzyści z tak dużej inwestycji ? A za taka kwotę tych prac, ile będą mogli  rozdzielić zleceń swoim znajomym ? A ile dodatkowych stanowisk platforma obsadzi swoimi ludźmi?

Osobiście jestem ciekaw czy burmistrz Kamiennej Góry „ześwini się współpracą w takim nepotyzmie”, czy zwycięży u niego zdrowy rozsądek i nie będzie popierał takich nędznych działań ?

 

hk
17.07.19