Bez kategorii

Tak wygląda sztandarowa inwestycja burmistrz Kocemby w dniu 1 sierpnia 2020 roku o godzinie 16:00. Parking na który wydano ponad 700 tysięcy złotych świeci pustkami i miernoty ratuszowe nawet na nim nie zorganizowały letniego kina samochodowego. Wszyscy twierdzą, że tylko idiota mógł wymyśleć parking w tym miejscu.

Ale za to wokół zalewu Bukówka parkuje w różnych miejscach setki samochodów, kamperów i przyczep kempingowych.

Dlaczego tak się dzieje ?

Bo ludzie są mądrzejsi od tych pożal się Boże pomysłodawców parkingów położonych kilometry od wody, bo kto będzie nosił kilometrami cały sprzęt potrzebny do wypoczynku nad wodą ?

Jeżeli projektanci byliby mądrzejsi to podejrzeli by wcześniej, gdzie ludzie parkują i w tych miejscach zrobić wiele i to mniejszych miejsc parkingowych na 10 czy 15 samochodów i nie wybetonowanych, ale zwykłe szutrowe miejsca postojowe, a przed nimi bliżej wody piaszczyste bądź trawiaste miejsca do plażowania. Czy to takie trudne było dla tej burmistrz, żeby robić tak jak tego oczekują wypoczywający na wodą ?

Jak widać na zdjęciach kierowcy parkujący samochody pokazują, że są  miejsca do zrobienia kolejnych miejsc postojowych i to tanim sposobem jako zwykłe szutrowe.

Tylko czy ta ratuszowa ekipa jest zdolna do rozsądnego myślenia, jak ułatwić turystom wypoczynek, czy raczej będą chcieli narzucać im swoje głupie widzimisię ?