Bez kategorii

Tak jak wielu, tak i ja oczekuję na śniadanie prasowe z posłanką Krawczyk, które moim zdaniem jest wielką błazenadą, tak reżyserowaną, aby to była wielka propaganda jej wyimaginowanych sukcesów, ale słuchając tej posłanki wszyscy maja ubaw po pachy. Jednakże tak wczoraj, jak i dziś odstawiono jeszcze lepsze komedie na kamiennogórskim rynku oraz w muzeum. Tylko widzowie im nie dopisali, a mówiąc kolokwialnie to tak naprawdę ich olali.

Wczoraj na kamiennogórskim rynku zebrała się grupka kilkunastu funkcyjnych osób z różnych partii. Obserwujący ich z daleka jeden z mieszkańców stwierdził, że wyglądało to żenująco, a sami aktorzy tego spektaklu, bardzo się spieszyli, aby uciec stamtąd, Czyżby wstydzili się, że muszą występować u boku posłanki Krawczyk ? Chwilowa posłanka jak zwykle opowiadała zebranym akolitom dyrdymały, bo nikt inny tam nie podszedł, aby choćby dowiedzieć się, co mają do powiedzenia.

I cóż takiego ci moim zdaniem nędzni politycy mogą nam zaproponować ?

 Żeby na nich głosować, a oni znowu wprowadzą emerytury od 67 roku życia, czy już nawet od 70 ? Czy znowu zabiorą pieniądze z budowy naszego odcinka S3 ? Czy może posłanka Krawczyk marzy o powrocie do strefy ekonomicznej, aby móc korzystać z tajnego apartamentu, który tam wybudowała dla siebie i swojego przyjaciela ? Znów jej się marzy samochód służbowy z kierowcą ?

Może lepiej, żeby posłanka opowiedziała, co się działo w tej sypialni apartamentu w czasie godzin pracy, gdy była prezesem strefy ekonomicznej !

 Długo by jeszcze wymieniać, ale dajmy spokój, nigdy więcej tych ludzi nie wolno dopuszczać do żadnej władzy,  bo zniszczą kraj na amen.

Z kolei dzisiejszy happening w muzeum musiał być dużym obciążeniem dla zdrowia posłanki, wyglądała bardzo opuchnięta, jakby imprezowała całą noc, albo nadużyła czegoś. Może uczcili na wesoło wczorajszy występ na kamiennogórskim rynku ?

W tym kamiennogórskim muzeum do którego nawet pies z kulawą nogą nie przyszedł, to chyba naprędce zawołali kilka osób ze swojego grona, posłanka Krawczyk popisała się taką żenadą, że aż wstyd dla nich wszystkich. Chwaliła się iluzorycznymi sukcesami, których nie ona była autorką, ani jej partia czyli ta cała platforma. Wymieniając inwestycje, które wykonywało miasto, nie potrafiła wymienić niczego co jej partia będąc 8 lat u władzy, to dla Kamiennej Góry nic nie uczyniła.

Dziwi mnie postawa byłego burmistrza Kamiennej Góry, że dopuszczał do takich stwierdzeń tej moim zdaniem najgorszej posłanki,( po posłance Pawłowicz), ale jak powtarzają mieszkańcy Kamiennej Góry to jest kolaborant platformy obywatelskiej i za to mieszkańcy w wyborach usunęli  go z urzędu. Były burmistrz jest winien tej zapaści, która dopadła miasto Kamienna Góra, a posłanka Krawczyk odpowiada za to, że będąc prezesem strefy ekonomicznej działała dla dobra swoich kolegów partyjnych, zamiast dbać o inwestycje dla powiatu kamiennogórskiego. Teraz ta para razem biega  po eventach promując swą marna koalicję,  myśląc, że ludzie zapomną iż to oni pogrążyli miasta i powiat w marazmie.

Tak się zastanawiam, czy ci politycy nie powinni przejść badań psychiatrycznych, bowiem jak można chwalić to, że doprowadzili miasto i powiat do takiego stanu, a oni uznają to za sukces?  Przecież to oni swoimi zaniechaniami doprowadzili do tego, że tak jak miasto Kamienna Góra tak i cały powiat wyludnił się, bo tysiące ludzi wyjechało za chlebem i kątem do mieszkania.

Czekamy na następne występy tego towarzystwa wzajemnej adoracji, żeby znowu można było pośmiać się z nich.


hk
01.05.19

PS

Właśnie otrzymałem informację, ze radna powiatowa Kończak opuściła sesję rady powiatu kamiennogórskiego, udała się na kamiennogórski rynek, żeby stanąć za swą partyjną szefową i jak to one określają pokazać się i dopiero wtedy powróciła na sesję, aby z partyjnego polecenia atakować starostę. Wypisz wymaluj, jak będąc zastępcą burmistrza w Lubawce wyłudziła pieniądze z gminnej kasy na prywatny wyjazd na pogrzeb. Może teraz tej radnej obciąć dietę za nieobecność w trakcie sesji ?