Bez kategorii

Środek wakacji, a boisko do siatkówki plażowej w lubawskim parku Watra nie jest przygotowane, aby młodzież mogła na nim pograć. Dlaczego taka miernota z ZGM nie potrafi wymienić piasku i przygotować tego boiska do gry ? Czy młodzież ma grać na piasku ze śmieciami i w którym jest pełno psich i kocich odchodów, kapsli i szkieł ?

Dlaczego kolejna miernota z MGOK, miłośnik wojaży z księżmi po hotelach, udaje, że nie wie iż istnieje rozdział kościoła od państwa i zaprasza księdza do święcenia kilku rurek na stadionie, ale już nie posprząta boiska w parku, nie powiesi siatki do gry w siatkówkę i nie przygotuje dla młodzieży piłek, żeby i to jego pupil ksiądz święcił  ?

Burmistrz Kocemba tym swoim miernotom i nieudacznikom płaci około 8 do blisko 10 tysięcy złotych miesięcznie, a ci nie potrafią nawet zadbać o porządek ?  Wystarczy popatrzeć jak wygląda to boisko i teren wokół niego. Wstyd.

Ale ile razy można pokazywać tym nieudacznikom jak wygląda teren koło ławek w tych parkach ? Dlaczego nie położą kilku metrów kostek brukowych co pomoże spacerowiczom ochronić buty przed błotem i ułatwi utrzymanie czystości wokół ławek ? Czyżby myślenie nieudaczników bolało ?

No i tradycyjnie od lat można się pośmiać z nieudacznika zarządzającego ZGM, że ciągle jego umysł nie potrafi ogarnąć tematu wyrównania terenu wejścia-wjazdu wózkami do parku co widać na zdjęciu poniżej.

Kiedy w końcu nieudaczna burmistrz wraz z nieudacznym kierownikiem zapewnią bezpieczeństwo dla mieszkańców i dla matek z małymi dziećmi wjeżdżającymi  wózkami  tamtędy do parku ?