Bez kategorii

Siedlisko nepotyzmu stało się siedliskiem koronawirusa. Burmistrz Kocemba ukrywa fakt, że w domu Senior+ w Bukówce stwierdzono zakażenie na Covid 19. W piątek chorego na Covid 19 z seniora+ przewieziono do szpitala zakaźnego w Wałbrzychu, a resztę pensjonariuszy i pracowników skierowano na kwarantannę. Dlaczego burmistrz tą informację ukrywa i blokuje wiadomości na ten temat ?

Ukrywanie informacji o zakażeniu Covid 19 w domu seniora + w Bukówce jest działaniem na szkodę mieszkańców gminy, gdyż mieszkańcy powinni być poinformowani, że w tym domu jest epidemia i należy unikać kontaktu z tymi pensjonariuszami i pracownikami.

Zasadnym jest zapytać władze Lubawki, czy zrobiono testy pozostałym podopiecznym i pracownikom tego domu seniora, żeby wyeliminować zagrożenie już na etapie wstępnym. Dodatkowo od rana powtarzana jest plotka o możliwym zagrożenie zakażenia się w lubawskiej przychodni, gdzie jak twierdzą mieszkańcy zamknięto laboratorium poboru i badań krwi.

Myślę, że w ramach zarządzania kryzysowego burmistrz powinna zlecić badania całego personelu medycznego w naszej gminie, żeby mieć pewność, że nasze przychodnie są wolne od zagrożenia zakażenia się.

Oto kłamliwe informacje, że ten dom seniora zamyka się z powodu ogłoszenia czerwonej strefy, a nie wybuchu w nim zakażeń.

Dzienny Dom Pobytu Senior+Bukówka

16 października 2020 roku, 18:23

Dzienny Dom Pobytu Senior+ zawiesza swoją działalność. Powodem jest zaliczenie Powiatu Kamiennogórskiego do tzw. czerwonej strefy . W trosce o zdrowie nas wszystkich zajęcia na razie nie będą prowadzone.

Ukrywanie przez burmistrz faktu obecności zakażeń w gminie przynosi więcej szkody niż burmistrz zyska sympatii mieszkańców.