Bez kategorii

Sam jeden radny Mariusz Zbrzyzny nie wykonana pracy jaka spoczywa na urzędzie i urzędnikach. Radny walczy o naprawę otoczenia figury Nepomucena w chełmskim rynku. Złożył więc stosowną interpelację w tej sprawie i otrzymał na nią odpowiedź.

Radny otrzymał taka lakoniczną odpowiedź w której głównie rozpisywano się na wiatami turystycznymi zamiast konkretnie wskazać jakie podjął urząd działania a jakie planuje wykonać w najbliższym czasie.

Taka odpowiedź radnego nie satysfakcjonuje i nadal drąży temat przedstawiają fakty jakie miały miejsce przed wyborami samorządowymi i przed referendum w 2020 roku. Wtedy to w rynku stała tablica na której się promowała burmistrz. Obiecywała mieszkańcom wszystko aby tylko zagłosowali na burmistrz czy w referendum nie udali się do urn.

Obecnie nawet ta tablica została zdjęta i głęboko schowana, aby nie świadczyła o nie wywiązaniu się urzędu i samej burmistrz z obiecanek.

A poniżej jest kosztorys ile burmistrz chciała wydać na renowację chełmskiego rynku. Czy to nie świadczy o rozrzutności i rozpasaniu ?

Lecz gdyby nawet wydano taka kwotę na ten rynek to jak by to wyglądało, gdy 30 metrów od figury Nepomucena znajdują si e ruiny narożnej kamienicy. Czy urząd czyni cokolwiek, aby coś z ta ruina zrobić ?

Czy jest ktoś kto może pomóc radnemu Zbrzyznemu w jego walce o poprawę wizerunku Chełmska Śląskiego ?