Bez kategorii

Przygotowania do III edycji Festiwalu ZEW się budzi, która odbędzie się 26-27 czerwca 2021, idą własnym torem, a już teraz zapraszamy na Was pod Małą Scenę ZEW się budzi, czyli serię kameralnych koncertów pod szyldem naszego festiwalu.

ZEW się budzi Festiwal

Mała Scena 2020

Warszawa, 4 września 2020 r. – Już tej jesieni będzie można znów poczuć niepowtarzalną energię festiwalu ZEW się budzi dzięki serii kameralnych koncertów ZEW się budzi Mała Scena 2020.
Tym razem zew muzyki obudzimy nie tylko w Bieszczadach, ale także w malowniczych Sudetach. Niezmiennie jednak w rytmie rocka, wśród dzikiej przyrody i z wyjątkowymi ludźmi!    

Przygotowania do III edycji Festiwalu ZEW się budzi, która odbędzie się w dniach 26-27 czerwca 2021, idą własnym torem, tymczasem od 5 września rozpocznie się cykl Mała Scena ZEW się budzi, czyli seria kameralnych koncertów pod szyldem festiwalu, trwająca od września do 12 grudnia. Jesienne wydarzenia, które odbędą się w ciągu najbliższych miesięcy wypełnią muzyczną pustkę spowodowaną przełożeniem Festiwalu ZEW się budzi i na przekór wszystkim przeciwnościom sprawią, że ich uczestnicy obudzą ZEW najlepszej muzyki i poczują energię gór jeszcze przed zapadnięciem w „zimowy sen”.

Na jesiennym koncercie Mała Scena ZEW się budzi w Cisnej zobaczymy na scenie wyjątkowe trio akustyczne SPiS, w skład którego wchodzą gitarzysta legendarnej grupy Dżem – Jerzy Styczyński, wokalista rockowych weteranów 4 Szmery – Robert “Sierściu” Mastalerz i Piotr Lekki z zaliczanego do prekursorów heavy metalu w Polsce zespołu TSA. W ostatnich latach muzycy koncertowali w tym składzie po całej Polsce, tym razem będzie można ich usłyszeć w sobotę 26 września w Cisnej, w samym sercu dzikich Bieszczad.

Z kolei w Lubawce położonej w malowniczych Sudetach będzie można usłyszeć rockowych klasyków takich jak Kobranocka, Moskwa, Róże Europy, Pudelsi czy znanych z ZEW się budzi Festiwal – 4 Szmery. Najbliższe wydarzenie w Sudetach odbędzie się już w sobotę 5 września.

W związku z utrzymującym się ryzykiem epidemiologicznym koncerty odbywać się będą dla ograniczonej liczby gości i z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Pierwszeństwo wejścia na te występy będą miały osoby, które kupiły już bilety na ZEW się budzi Festiwal i zachowają je na edycję 2021.

Więcej informacji na stronie www.zewsiebudzi.pl oraz na Facebooku wydarzenia.

***

Koncerty

Bieszczady – CISNA, Mała Scena ZEW się budzi, wiata na polu namiotowym TRAMP przy Stadionie Miejskim

 • 09.2020, godz. 19:00 – Trio akustyczne SPiS w składzie: Robert “Sierściu” Mastalerz (4 Szmery), Jerzy Styczyński (Dżem), Piotr Lekki (TSA).

 

Sudety – Lubawka, agroturystyka Dwa Dęby

 • 09.2020 – Moskwa
 • 09.2020 – Bartas Szymoniak (Uliczny wojownik)
 • 09.2020 – Kobranocka
 • 10.2020 – Róże Europy
 • 11.2020 – Alcoholica
 • 11.2020 – 4 Szmery
 • 11.2020 – Pudelsi
 • 12.2020 – Proletaryat

***

Bilety

Koncert w Cisnej:

 • Dla ograniczonej liczny osób, które kupiły bilety na Festiwal ZEW się budzi 2020 i zachowają je na edycję w 2021 roku, przewidziana jest pula bezpłatnych wejściówek za okazaniem ważnego biletu.
 • Dla osób spoza puli darmowych wejściówek, które kupiły już bilety na Festiwal ZEW się budzi 2020 i zachowają je na edycję w 2021 roku przewidziana jest pula zniżek za okazaniem biletu.
 • Bilety będzie można nabyć wyłącznie na miejscu imprezy. Możliwa będzie rezerwacja biletów zniżkowych.
 • Szczegóły już niebawem!

Koncerty w Lubawce:

 • Cena biletu regularna: 80 zł
 • Dla osób, które kupiły już bilet na 3. edycje festiwalu ZEW się budzi przewidziana jest pula 20 biletów zniżkowych w cenie 50 zł. Zniżka za okazaniem przy wejściu ważnego biletu na 3. edycje festiwalu, do wyczerpania biletów z puli.
 • Bilety zniżkowe można rezerwować pisząc na adres: kontakt@dwadeby.pl lub telefonicznie pod numerem: (+48) 888 666 329.
 • W cenie biletu zawarte są koncert oraz bufet.
 • Bilety można nabyć wyłącznie na miejscu imprezy. Możliwa jest rezerwacja biletów zniżkowych.

***

Sponsor główny

ZEW for men to marka naturalnych kosmetyków i wysokiej jakości akcesoriów dla mężczyzn. Na ofertę ZEW for men składają się dwie linie kosmetyków: linia myjąca z węglem drzewnym z Bieszczad oraz linia pielęgnacyjna z czarną hubą, akcesoria do golenia i pielęgnacji brody, kosmetyki do stylizacji włosów z węglem drzewnym: wodna pomada oraz glinka, a także zestawy kosmetyków i akcesoriów. Na linię z węglem drzewnym z Bieszczad składa się: mydło do włosów, mydło do twarzy
i ciała, mydło do golenia, mydło do brody, mydło 3 w 1 do twarzy, ciała i włosów oraz balsam do brody. Węgiel drzewny skutecznie oczyszcza i odświeża. Podczas kontaktu ze skórą, jego cząsteczki przyciągają nie tylko zanieczyszczenia z jej powierzchni, ale też z głębszych warstw. Uznawany jest za najsilniejszy absorbent występujący w stanie naturalnym. W skład linii z czarną hubą wchodzą: olejek do brody, balsam po goleniu oraz krem do ciała i twarzy. Czarna huba to silny antyoksydant, który nawilża, uelastycznia, wygładza oraz chroni przed czynnikami zewnętrznymi. Od stuleci była stosowana w medycynie i kosmetologii naturalnej do łagodzenia podrażnień i leczenia ran. Ze względu na swoje właściwości oraz występowanie w trudno dostępnych, dzikich lasach jest niezwykle cennym i rzadkim składnikiem aktywnym. ZEW for men to także wysokiej jakości, stylowe akcesoria do golenia oraz pielęgnacji brody. Kosmetyki ZEW for men produkowane są w Polsce.

Więcej informacji na: www.poczujzew.pl

Biuro prasowe

Odyseja Public Relations

Aleksandra Wach

aleksandrawach@odysejapr.pl

tel. 501 160 121