Bez kategorii

Przedostatnia sobota wakacji, a nad zalewem Bukówka jak nie było turystów tak nadal nie ma. Po co było wydawać kolejne miliony złotych na wiatę biesiadną, siłownię czy plac zabaw, gdy to wszystko stoi puste ?

Jak poniżej możemy spojrzeć, to samochodów parkujących od strony Miszkowic i Paprotek było dzisiaj niewiele, jeżeli doliczyć kilka parkujących w pobliżu wody to wszystkich można policzyć na kilkadziesiąt osób.

Czy warto było wydać prawie 6 milionów złotych na coś, czego większość nie akceptuje choćby z powodu braku kąpielisk i plaż ? Jeśli dodamy do tego wybudowane za ponad milion złotych toalety, które od lat stoją zamknięte, a turystom  pozostaje odwiedzanie za potrzebą okolicznych zarośli,  to nic dziwnego, że na pomysłodawców takich inwestycji sypią się gromy.

Te pustki wokół tego zalewu świadczą o tym, że do przygotowania tej koncepcji i samego projektu zabrali się ludzie o niezbyt lotnych umysłach. Dlatego należy zdecydowanie się sprzeciwić takiemu  pomysłowi o wydaniu kolejnych milionów,  żeby jak twierdzą pomysłodawcy dokończyć to co sobie oni zaplanowali bo to okaże się kolejną skarbonką bez dna, a wydane pieniądze nigdy nie zapracują nad tym, żeby rozwinąć turystykę pod okiem lubawskiego urzędu.