Bez kategorii

Popatrzcie Drodzy Czytelnicy jaką mamy litościwą burmistrz. Pomysł Michała Ołdaka przewodniczącego rady o przeznaczeniu pieniędzy na remont dziurawego dachu na przychodni, musiał chyba zaboleć panującą na włościach, bowiem wyraźnie zaznaczyła, że musi być jej zgoda i że ten remont zwiększy zadłużenie gminy.

Śmiech na całą gminę, o tym, że ten remont dachu zwiększy zadłużenie gminnego budżetu o 133 tysiące złotych, powiedziała osoba, która doprowadziła finanse gminne od 8 milionowej nadwyżki do ponad 20 milionów długu.

Po przeczytaniu tego pisma obawiam się, że burmistrz może mieszać. Dlaczego ?  Bo czym jest jej stwierdzenie, że swoją zgodę uzależnia od tego, aby naprawa dachu była modernizacją lub przebudową ?

Może jest  tym, że chce, aby to burmistrz z kierownikiem Michno zajmowali się tą sprawą ? Czyżby chodziło o to, żeby dopilnować kto i ile na naprawie tego dachu ma zarobić ?

A może chodzi o to, żeby storpedować tą słuszną inicjatywę przewodniczącego rady i ponownie wykonywać różne  opinie, koncepcje, projekty,  bo wtedy się okaże, że z tych 133 tysięcy złotych poszło do kolesi na papierki połowa kwoty i już na naprawę dachu zabrakło ?

Przyglądajmy się wszyscy, moim zdaniem tymi podejrzanymi działaniami urzędu reprezentowanego przez burmistrz Kocembę.

 

hk
24.05.19