O nas

Szanowni mieszkańcy Gminy Lubawka i okolic.
Sympatycy naszego miasta i gminy w Polsce.

Oddajemy do Waszego użytku nowy portal informacyjno-reklamowy. Jest to portal całkowicie niezależny. Chcemy, aby ten portal towarzyszył Wam każdego dnia. Będziemy się starali zamieszczać w nim jak najwięcej różnych lokalnych informacji, których nie można znaleźć na innych portalach czy stronach internetowych urzędów. Znajdą w nim Państwo informacje zarówno z życia gminnego samorządu, jak i te dotyczące lokalnej gospodarki, edukacji, kultury czy sportu. Wiele miejsca będziemy chcieli poświęcić ciekawym postaciom naszej społeczności i ich niecodziennym pasjom. Takich osób u nas nie brakuje. Jesteśmy przekonani, że warto je pokazać i bliżej poznać.

Chcemy, aby portal służył także turystom odwiedzającym naszą gminę, dlatego zamieścimy informacje gdzie i co można zwiedzić, gdzie przenocować i gdzie można dobrze zjeść. W miarę możliwości będziemy chcieli pomagać naszym mieszkańcom w ich troskach i problemach dnia codziennego. Może wspólnymi siłami uda się nam przełamać różne biurokratyczne bariery i zaniechania, a tym samym sprawić, by życie wokół stało się przyjemniejsze i po prostu normalne.

Różnorodność poruszanych tematów winna zagwarantować wysoką i systematycznie rosnącą oglądalność portalu i jego odsłon. To z kolei sprawi, że będzie on dobrym miejscem na reklamę i promocję lokalnych przedsiębiorców, właścicieli gospodarstw agroturystycznych czy restauratorów. Dzięki czemu umieszczane w nim informacje i reklamy zobaczą Państwo nie tylko na komputerach stacjonarnych czy laptopach, ale także na nowoczesnych i zyskujących na popularności urządzeniach mobilnych jak tablety czy smartfony. Każdy z Was będzie mógł napisać ciekawą notatkę, felieton, reportaż i przesłać nam do opublikowania na łamach portalu, będziemy także zamieszczać Wasze komentarze na aktualne tematy poruszone na tym portalu. Czekamy na Wasze listy, uwagi, sugestie i propozycje. Jednocześnie solennie przyrzekamy, nikt z nas nie ma zapędów cenzorskich i nie będzie śladem admina z innych portali informacyjnych dokładać wszelkich starań ażeby stawać się czyjąkolwiek tubą propagandową.

Jesteśmy po prostu dla Was.

Z życzeniami miłej lektury
Henryk Kmiecik

Strona internetowa “lubawka.info” jest przez Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze wpisana do rejestru dzienników i czasopism pod numerem 357.