Bez kategorii

Niedziela 23 czerwca 2019 roku, temperatura nad zalewem 26 ºC, a ci „wredni” turyści robią na złość burmistrz Kocembie i nie chcą parkować na tym parkingu, który burmistrz im zbudowała za 700 tysięcy złotych !!! Według burmistrz, jej to nie przeszkadza, że turyści po zaparkowaniu tu, mieli by iść kilometr, dwa, czy trzy na wodę, gdzie chcieli by odpoczywać !!!!

A polscy turyści, tak jak polscy piesi, jedni i drudzy chadzają jak koty, czyli swoimi drogami. Jedni depczą trawniki chodząc jak im jest wygodnie, a nie będą chodzić po chodnikach, które wybudowali im durni urzędnicy w miejscu które odpowiadało urzędnikom, a nie pieszym

To samo mamy z tym parkingiem, burmistrz wybudowała go bezmyślnie z dala od wody i bez żadnych konsultacji z kimkolwiek. Teraz widać jak na dłoni, że turyści pokazują, że burmistrzowi widocznie coś dolega z takim myśleniem i parkują tam, gdzie jest im wygodnie i bliżej do wody.

Wniosek nasuwa się jeden, zostało zmarnowane 700 tysięcy złotych, które można było przeznaczyć na inne inwestycje, a nie na taki badziewny parking.

Proponuję ogłosić mały konkurs, co obecnie zrobić z tym parkingiem, żeby choć część pieniędzy się z tego zwróciło dla gminy.

 

hk
23.06.19