Bez kategorii

Na stronie FB przeczytałem, że jedna z internautek szuka informacji na temat empatii i poświęcenia się władz Lubawki dla drugiego człowieka pomagając w tych trudnych czasach epidemii koronawirusa.

Mira Ołdakowska

9 godz. ·

Gdzie jest ta informacja, mignęło mi coś, że Ratusz zrezygnowal z premii i dodatków specjalnych i przekazał je na zakup ingrediencji niezbędnych do wykonania środka dezynfekcyjnego?

Kurcze, nie mogę znaleźć, ktoś może linka podrzuci?
To jest gest wart rozpowszechnienia, bez foto, mediów, wprost fantastyczne. Chyba muszę odszczekać krytykę.

Część Radnych zadeklarowała wspólnie przekazanie części diet na szpital w Kamiennej. Bo on musi działać pomimo epidemii.
Fajnych Radnych mamy, myślą perspektywicznie i wspólnie, bez pompy i samowolki.
Nasz OZ jest finansowany przez Gminę, dlatego duży ukłon za pomoc szpitalowi, bo z tym wiadomo jak ciężko.

Jak ktoś znajdzie to info o premiach to dajcie linka.
Miłego życzę .

 

Szanowna Pani Mirosławo. Gdyby choć jedna z tych osób by tak zrobiła, to nie musiała by Pani szukać takich informacji, bo z takiej okazji byłyby ściągnięte różne telewizje i konferencja prasowa trwała by co najmniej godzinę, choć akurat w mojej ocenie te osoby nie potrafią nic mądrego powiedzieć.

Ale żeby ocenić zachowanie władz Lubawki proszę spojrzeć jak kolejne dziesiątki tysięcy złotych jako nagrody trafiają do akolitów burmistrz Kocemby. To już blisko 200 tysięcy złotych jakie burmistrz rozdzieliła dla swoich za rok 2019, a reszta nie milczy i płaci podatki.

Za co takie nagrody nie wie nikt, bo wszyscy i tak otrzymują wysokie pensje, a nikt nic nie zrobił za co należała by się nagroda, no chyba, że kampania promocyjna burmistrz Kocemby.

Niech nikt nie liczy, że ich zachłanność ma jakiekolwiek granice.