Bez kategorii

Mieszkańcy Chełmska Śląskiego alarmują i pytają: Czy naszą gminą rządzą mądrzy ludzie ? Czy dla ich propagandy sukcesu gotowi są narazić mieszkańców na zarażenie się koronawirusem ? Niezbędna okazała się interwencja policji, która pouczyła organizatorów jak mają się zachowywać, aby było bezpiecznie.

Wielu w Chełmsku Śląskim śmieje się do rozpuku z cwaniactwa burmistrz i jej zastępcy. Sami się nie pokazali na tej imprezie, a wysłali dyrektora domu kultury z jego pracownikiem, żeby w razie naruszenia ono odpowiadali, bo burmistrz z zastępcą odpowiedzą grzywną  za zbiegowisko przed lubawskim ratuszem.

Oto co organizuje dom kultury, gdy w czerwonej strefie może wziąć udział w takim zgromadzeniu tylko do 10 osób.

REVIVAL- dzień akcyjny!

UWAGA! W związku z nowymi obostrzeniami na skutek umieszczenia Powiatu Kamiennogórskiego w tzw. strefie czerwonej, przedstawiamy zmiany, jakie zaszły w programie dnia akcyjnego REVIVALu, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 18 października 2020 r.

Wystawa zostanie otwarta dla oglądających o godz. 16:00. Na Rynku nie będą dostępne stoiska dla dzieci ani dmuchane zamki.

O godz. 17:30 na Rynku uroczyście otwarty zostanie ActionDay, czyli tzw. dzień akcyjny podsumowujący projekt REVIVAL. Wystąpi Orkiestra Dęta z Lubawki oraz Zespół Zgoda z Chełmska Śląskiego. Obowiązuje dystans 1,5 m oraz zasłanianie ust i nosa.  

Po interwencji policji i pouczeniu dyrektora jakie muszą być przestrzegane zasady zagrała orkiestra dęta z Lubawki i zaśpiewał zespół Zgoda.

Nadal nie jest wiadomym po co to wszystko było organizowane skoro społeczeństwo Chełmska Śląskiego nie wzięło w tym udziału, raz że za zimno, po drugie zagrożenie epidemią.

Gdzie ci pomysłodawcy tej imprezy mają rozum ? Gdyby zrobili to dwa tygodnie wcześniej to miało by sens, było ciepło i nie było zagrożenia zakażeniami koronawirusem.

Ale cóż, ot cała burmistrz i jej ferajna, przepraszam nie ferajna, a bezmyślna klika.