Bez kategorii

Ledwo wczoraj odbyło się referendum o odwołanie burmistrz Kocemby miedzy innymi za trwonienie pieniędzy z gminnego budżetu, a ta już dziś wydaje kolejne pieniądze, aby się promować w internecie !!!

Dziś ukazał się tekst podziękowań dla tych co pozostali w domu zamiast wziąć udział w głosowaniu referendalnym i oczywiście zamieszczony jako tekst sponsorowany na jednym z portali przez burmistrz Kocembę z gminnej kasy, a do tego bez prawa do umieszczania komentarzy pod tym tekstem.

Tak więc nic nowego, ponownie będzie rozdawać pieniądze których brakuje w kasie gminnej na własną promocję i żeby napychać kieszenie układnych wobec niej mediów.

Super, niech tak dalej robi. Zamiast dokonać analizy przyczyn referendum i zmienić sposób zarządzania gminą,  wymienić część kontrowersyjnych osób w ratuszu to mamy nadal pokaz buty, arogancji, bufonady, megalomaństwa, mani wielkości, prostactwa, impertynencji, fanfaronady, pozerstwa, kołtunerii i tym podobnych określeń.

Jak burmistrz i jej koteria traktuje media do własnego użytku, niech zaświadczy ostatnia sesja rady miejskiej, gdy radni ograniczyli wydatki na kampanie propagandowe, zabrakło burmistrz Kocembie pieniędzy na opłacenie mediów, których zadaniem było nagrywanie jej wystąpień i później emitowanie ich w telewizjach kablowych po kilka razy dziennie.

Zabrakło pieniędzy na opłacanie nagrań to i zabrakło na ostatniej sesji rady miejskiej operatorów tych nagrań.

Gdy zabrakło kamer na sesji, to burmistrz postanowiła, że także zabraknie jej na takiej sesji i wybyła w teren. Zakazała nawet, aby na sesji pojawił się jej zastępca i ten zamiast z radnymi rozmawiać o sprawach istotnych dla gminy, to siedział w swym gabinecie i rozsyłał smsy do ludzi z jednostek podległych ratuszowi, aby nie szli na referendum.

Jakie opłaty nam burmistrz wkrótce podniesie, aby nazbierać pieniędzy na nagrywanie wywiadów ?
Przecież ona bez propagandy sukcesu nie istnieje.