Bez kategorii

Krąży po internecie pewne oświadczenie burmistrz Kocemby w którym przed wyborami w 2014 roku obiecała, że nie będzie zwalniać ludzi z pracy w urzędzie i w jednostkach urzędowi podległych.

Oświadczenie – Ewa Kocemba

W związku z rozpowszechnianiem na terenie Miasta
i Gminy Lubawka informacji, że po objęciu przeze mnie stanowiska burmistrza będę masowo zwalniać pracowników urzędu, szkół i innych jednostek podległych oświadczam, że jest to NIEPRAWDA. 
Doceniam wiedzę i doświadczenie pracowników. Cenię sobie ich merytoryczność i kompetencje. Dlatego też mając na względzie dobro funkcjonowania jednostek nie zamierzam podjąć jakichkolwiek kroków, zmierzających
do zwolnień pracowników
. Sama byłam i wciąż jestem pracownikiem urzędowym i mam świadomość jak dużą rolę odgrywa stabilizacja w zatrudnieniu i stosunkach z przełożonym. Tylko dobra atmosfera w pracy przy sumiennym spełnianiu swych obowiązków daje gwarancję rozwoju naszego Miasta i całej Gminy.

Serdecznie dziękuję za wsparcie, jakim obdarzyliście mnie podczas kampanii w drugiej turze. Pragnę, by 30 listopada zapisał się dniem naszego wspólnego zwycięstwa. Dlatego w swoim imieniu oraz wszystkich wolontariuszy zaangażowanych w kampanię zachęcam Państwa do zrobienia tego ostatniego kroku i głosowania w najbliższą niedzielę, 30 listopada. Postawcie na nowe perspektywiczne spojrzenie na przyszłość naszej Gminy, abyśmy dumnie mogli powiedzieć „To jest NASZE miejsce- To jest nasza mała OJCZYZNA”.

Opublikowano: piątek, 28, listopad 2014 11:20
Ewa Kocemba (ts)

 

 

Ile osób jeszcze pracuje z tych którzy pracowali w 2014 roku w urzędzie i jednostkach podległych ?

Ile osób zostało zmuszonych do odejścia z pracy ?

Ile osób przewinęło się od tego czasu na poszczególnych stanowiskach ?

Czy są jeszcze ludzie wierzący w prawdomówność burmistrz Kocemby ?