Bez kategorii

Koronawirus roznosi się po całym świecie, a epidemia wydaje się już masakrą nie do powstrzymania. Zabójcze zapalenie płuc z Wuhan to może nie być jednak wyłącznie „dzieło natury”. Czy to broń biologiczna stworzona w tajnym laboratorium? Większość obserwatorów światowej polityki twierdzi, że właśnie rozpoczęła się III Wojna Światowa, tym razem biologiczna !!!

Koronawirus i światowa epidemia to działanie celowe? Pojawiają się kolejne teorie, raporty i szokujące informacje. Tymczasem Iran mówi jasno: COVID-19 to broń biologiczna i podaje, czyją sprawką jest pandemia.

Koronawirus to broń biologiczna? Były izraelski oficer wywiadu Dany Shohama twierdzi, że wirus narodził się w Wuhan Institute of Virology w tajnym laboratorium, gdzie powstaje broń biologiczna. Z jego informacji wynika, że „to nie był główny obiekt zainteresowań”, a nowy koronawirus to jedynie „działania poboczne”.

Koronawirus i światowa epidemia to działanie celowe? Pojawiają się kolejne teorie, raporty i szokujące informacje, różne kraje obciążają swoich przeciwników o spowodowanie tej pandemii. Ale jedno jest pewne, albo to wymknęło się komuś spod kontroli, albo to jest celowe działanie sprawdzające jak będzie działała i się rozprzestrzeniała  inna  broń bakteriologiczna.

Czy jest antidotum na koronawirusa ? Na pewno, bowiem twórcy takich wirusów zawsze dla własnego bezpieczeństwa tworzą jednocześnie szczepionki neutralizujące ich działania. Dlaczego nie ujawniają ich ? No cóż, zapewne trzymają dla siebie obserwując działanie na poszczególne populacje. Zatem twierdzenia, że wraz z nadejściem wyższych temperatur wirus zginie nie sprawdzają się,  bowiem czy to w Iranie czy w Australii gdzie jest sucho i ciepło koronawirus rozmnaża się bez przeszkód.

Zacytuję fragment artykułu z listopada 2019 roku zamieszczonego w Planecie.

Nowa epidemia na całym świecie nadciąga, Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) bije na alarm. Pandemia jak z horroru jest nieunikniona, a liczba ofiar śmiertelnych będzie miażdżąca. Czy to koniec cywilizacji ludzi? Wszystkich może zabić tajemnicza choroba X. Choroba X to tzw. „znana niewiadoma”. Zdaniem naukowców to choroba, która pojawi się niemal na pewno, a której istnienie nie zostało jeszcze potwierdzone. Wpisano ją jednak na listę zagrożeń epidemiologicznych, by świat przygotował się na katastrofę.

Bezpośrednim powodem, dla którego enigmatyczna choroba X znalazła się na wspomnianej liście (obok występujących już zagrożeń: eboli, gorączki krwotocznej Lassa, z doliny Rift oraz krymsko-kongijskiej, ostrej infekcji oddechowej SARS, bliskowschodniego zespołu MERS, wirusów nipah i hendra, a także zika), była nie tylko nauczka, jaką dały WHO ostatnie pandemie w Afryce i wciąż nieujarzmiona grypa. Dużo istotniejsze okazało się doniesienie z 2017 r. o wskrzeszeniu w jednym z amerykańskich laboratoriów wirusa ospy końskiej. Choć jego szczep nie jest zagrożeniem dla ludzi, praca ta stanowi przepis, jak można w dzisiejszych czasach skonstruować dużo bardziej niebezpieczny zarazek.

Tajemnicza choroba X. Dlaczego WHO tak bardzo się jej obawia?

 data publikacji: 14.11.2019, 12:21, data aktualizacji: 17.11.2019, 10:40

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) opracowała specjalne narzędzie do określania, które choroby i patogeny należy traktować priorytetowo w badaniach i rozwoju w sytuacjach zagrożenia zdrowia publicznego. Oprócz wirusa Ebola, gorączki Lassa i wirusa Zika znalazła się tam też choroba X. Co to takiego i co o niej wiemy?

Artykuł ten ukazał się w listopadzie, a więc na ponad miesiąc wcześniej od pierwszego pojawienia się w grudniu koronawirusa. Czyli, że ktoś wiedział, że tajemnicza choroba X wkrótce zaatakuje w postaci koronawirusa.

Zasadnym jest zadać pytanie, czy jesteśmy już dość przerażeni wizją naszej przyszłości jaka nas czeka ?

Co wybierzemy ?

Miejsce na cmentarzu,  czy przeznaczymy nasze pieniądze na zakup leku, który zwalczy w naszym organizmie koronawirusa ?

Co może przynieść więcej dochodu ? Lek dla 100 tysięcy chorych na nowotwór złośliwy po 20 tysięcy dolarów ? Czy raczej tylko po 100 dolarów za lek, ale dla 5 miliardów osób na wszystkich kontynentach ?

Ciekawe kiedy uznają, że przy zamkniętych granicach, zamkniętych miastach, zamkniętych firmach jesteśmy już tak przestraszeni, że zapłacimy za leki przeciw koronawirusowi  tyle, ile koncerny farmaceutyczne sobie zażyczą ?