Bez kategorii

Kolejny skandal z wyprowadzeniem z gminnego budżetu ponad 400 tysięcy złotych. Moim zdaniem bezmyślni radni nawet nie wiedzą co czynią ! Pozwolili burmistrz Kocembie na wydawanie z biednego gminnego budżetu kolejnych milionów złotych na inwestycje wokół zalewu Bukówka !!!

Nad wysychającym zalewem dochodzi do parodii, im mniej wody w nim to tym więcej jest wydawanych pieniędzy na idiotyczne pomysły burmistrz Kocemby.

Do nieczynnych toalet, pustego parkingu dojdzie wkrótce za miliony złotych ścieżka szutrowa z którą czekają gminę nie lada kłopoty. Jakby tego było mało to za 700 czy 800 tysięcy złotych będzie postawiona szopa biesiadna, za kolejny milion następna toaleta i kolejny parking tym razem w Bukówce.

Co do planowanej budowy tej szopy biesiadnej to wiadomo po co ma być zbudowana. Burmistrz Kocemba planuje w niej odbyć uroczyste otwieranie zalewu. Czy znowu będzie przez jedną głodną promocji przecinany papier toaletowy na otwarcie toalety ?

Został ogłoszony przetarg, żeby wydać na tzw. promocję kwoty ponad 400 tysięcy złotych. Czy tak postępuje rozsądny samorządowiec ? Nie, rozsądny tak nie postępuje, tak może postępować jedynie burmistrz Kocemba.

Jak widzimy na imprezkę planują wydać około 50 tysięcy złotych, a na wynagrodzenie menedżera grubo ponad 100 tysięcy złotych.

A cóż nad tym zalewem mają promować ? W projekcie nie przewidziano kąpieliska, nie przewidziano pomostów dla sprzętu pływającego, czyli tego co powinno znaleźć się nad takim zalewem. Ale burmistrz Kocembie marzą się tylko imprezki i to takie z dużym rozmachem bo ona ze swoich pieniędzy tego nie opłaca.

Czym się skończyło wydanie kilkudziesięciu tysięcy złotych na otwarcie stadionu, tyle samo na otwarcie skoczni to i tym samym zakończy się event nad zalewem za 50 tysięcy złotych.

Jest jeszcze czas przerwać ten chocholi taniec nad zalewem, odwołać burmistrz Kocembę i nowego burmistrza zobowiązać do przerwania tego wydawania pieniędzy z gminnego biednego budżetu.