Bez kategorii

Kolejny raz mieszkańcy miszkowickiej parafii piszą krytycznie o swoim proboszczu, który zamiast głosić „słowo boże” to zajmuje się polityką.

Mieszkańcy Miszkowic poprosili aby wejść na stronę internetową ich parafii i zobaczyć czym zajmuje się ten ich ksiądz. Faktycznie parafianie mieli rację. Temu klesze pomyliły się funkcje i zamiast dbać o zbawienie wieczne swoich parafian to udziela się politycznie w większym zakresie niż zajmowanie się sprawami kościelnymi. Ale cóż z polskimi księżmi taki jest kłopot, że większość zajmuje się deprawowaniem dzieci, alkoholizmem czy choćby tak ostatnio u nich modnym hazardem oczywiście za pieniądze swoich parafian.

Na stronie internetowej miszkowickiej parafii nie można za wiele znaleźć wpisów propagujących wiarę, ale za to jest wiele o szerokim podłożu politycznym. W zakładce „aktualności” można znaleźć wiele prawie godzinnych filmów z youtube o treściach:

Czego nie mówią rządzący.
Co ukrywa PIS ?
Jak zniszczyć Polskę ?
Eucharystia z hymnem UPA ?
Wywiady z Patrykiem Jakim.
Poświęcenie Rosji.
Bajkowa bankowość premiera.
i wiele, wiele innych, wszystkie autorstwa księdza Florczuka.

Pojawia się także filmik „Lubili rąbać polskie dzieci”, co w pierwszej chwili można zrozumieć, że księża lubili wykorzystywać dzieci do swoich niecnych praktyk.

Jak twierdzą wierni tej parafii ten nałogowo zadufany w sobie gość w czarnej sukience był aktywnym przeciwnikiem szczepień przeciwko  COVID-19. Ale nie ma cię jemu dziwić, wszak każdy zaszczepiony przezywał chorobę i sługom kościoła odpadał dodatkowy pogrzeb a za tym dodatkowy zarobek.

Na pocieszenie tym wiernym co oburzają się postawą tego tzw. księdza można powiedzieć, że to jest grupa wymierająca i już w niektórych seminariach nie mają kogo wyświęcać,  bo młodzi są coraz bardziej świadomi oszukańczej polityki tego kościoła.