Bez kategorii

Kolejny raz burmistrz Chodasewicz okrył się hańbą i wystawił się na ośmieszenie. Totalna kompromitacja tego człowieka, który za pieniądze podatnika promuje w mediach własną osobę.

Zacytuję słowa mieszkańców: „Ten burmistrz jest wielkim ropiejącym wrzodem na ciele Kamiennej Góry”.

Czy maja rację ? Moim zdaniem tak !

Jak można tak bezczelnie postępować, że bierze się pieniądze z miejskiej kasy i kupuje niewiele sprzętu, ale tylko po to, żeby przed kamerami wręczać sprzęt medykom, aby tylko zaistnieć w przestrzeni medialnej  ?

W mojej ocenie to jest bezczelny typ, który także z inną burmistrz,  mogą być gotowi tańczyć na grobach zmarłych na koronawirusa, aby oni mogli tylko pokazać się dla ludzi, jako „dobroczyńcy”.

Chcecie się promować ? To kupcie to wszystko za swoje pieniądze, przeznaczcie pół swojej wysokiej pensji i podejmijcie działania nie w ramach swoich godzin pracy, a w weekendy poświęcając swój czas jak czyni to armia społeczników.

Potrzeba więcej umiaru, pokory, skromności, a nie pychy, zadufania czy manii wielkości.

To Was przerasta ? Wierzę w to, bowiem w mojej ocenie jesteście nie warci nawet tego, aby jakiś chory czy zagrożony splunął na Was.

Ludzie obudźcie się !!!! Przecież oni nic nie robią żeby ratować miejsca pracy i dać szansę na przeżycie lokalnych mikroprzedsiębiorstw.