Bez kategorii

Kolejne informacje kompromitujące burmistrz Kocembę !!! Co czeka burmistrz Kocembę jeżeli także inni potwierdzą informację, że burmistrz Kocemba w parku Watra rozdawała bimber ?

Jakby było mało tego, że burmistrz Kocemba ze swoim zastępcą złamali prawo i w miejscu publicznym czyli w parku miejskim rozdawali alkohol bez stosownego pozwolenia to okazało się, że ten alkohol był niewiadomego pochodzenia bez znaków akcyzy.

Oto jaki alkohol rozdawała burmistrz Kocemba:

Na dole etykiety zapisano, ze bimber został wyprodukowany specjalnie dla Gminy Lubawka.

Czyli krótko mówiąc burmistrz Kocemba nakłaniała mieszkańców gminy Lubawka do picia bimbru.

Żeby zaoszczędzić burmistrz Kocemba wprowadziła do obiegu nielegalny alkohol bez znaków akcyzy.

Co na to policja ?

Przecież łapią osoby, które sprzedają pokątnie alkohol i przekazują sprawy do sądu. A tu to samo robiła burmistrz i to zezwalając do spożywania tego alkoholu w miejscu publicznym.

Jeżeli do jutra do godziny 12 burmistrz z zastępca nie okażą publicznie na stronie urzędu, ze dobrowolnie zgłosili się na policję, aby ich ukarano sprawa ta trafi do organów wojewódzkich.

Oczekuję na kolejne relacje osób, którym ten alkohol zwany „BURMISTRZÓWKA” zaszkodził, będzie to kolejny dowód, ze taki alkohol szkodzi nie tylko pijącym, ale także rozdającym.

Dilerzy narkotyków pierwszą działkę dają gratis, ale za następne każą sobie słono płacić, czy tak samo zaczęła postępować burmistrz Kocemba ?

Pierwsza butelka bimbru gratis ?

Może burmistrz wyjaśni wszystkim, dlaczego do tego bimbru zabrakło tych dwóch pieczonych prosiaczków ?

Ale to już jest inna i arcykomiczna i arcytajemnicza sprawa.

Ludzie kogo żeście wybrali na burmistrza ?