Bez kategorii

Jeszcze dziś chętni, którzy chcą poczuć atmosferę Festiwalu Castle Party, mogą się udać do Bolkowa !!!!!

Castle Party Festival co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Do Bolkowa przyjeżdżają tysiące fanów gotyckiego rocka z całego świata. Tym razem w XII wiecznym zamku zjawią ich się na pewno tłumy.

Bilety sprzedawane drogą internetową zostały wykupione już dawno, ale zarówno jednodniowe wejściówki jak i karnety można jeszcze kupić w kasie na Zamku przez cały czas trwania festiwalu. Na scenie zlokalizowanej na Zamku Bolków pojawi się kilkudziesięciu muzyków.

Festiwal Castle Party 2019 odbywa się w tym roku w dniach 11-14 lipca. Na festiwal przyjechało kilka tysięcy fanów rocka gotyckiego, gothic metalu, elektro, industrialu i rytmów pokrewnych.

Stali bywalcy imprezy przyjeżdżają jednak wcześniej, by spotkać się, porozmawiać i wspólnie świętować. Uczestnicy prześcigają się w pomysłowych stylizacjach, w końcu gotycka impreza wręcz wymaga tego, żeby się odpowiednio ubrać i festiwalowicze bardzo chętnie pokazywali swoje wyszukane, gotyckie kreacje. To jest właśnie cechą charakterystyczną tego festiwalu, że większość uczestników pojawia się w specjalnie przygotowanych strojach. To w nich pojawiają się nie tylko na zamku w czasie koncertów, ale także dość często spacerują po samym miasteczku. Na ten jeden z największych w Europie festiwali związanych z tego rodzaju muzyką, wśród uczestników można spotkać, poza Polakami także Czechów, Niemców, Rosjan czy Słowaków.

dav

Po co więc siedzieć w domu, gdy można jeszcze dziś odwiedzić Bolków i posmakować nie tylko klimatów tego festiwalu, ale także smacznych potraw oferowanych na licznych stoiskach i ogródkach piwnych. Życzę miłej zabawy.