Bez kategorii

Ilu nierobów pracuje w lubawskim ratuszu ? Dlaczego przez 14 dni nie potrafili zrobić skanów kilkunastu kartek, aby odpowiedzieć na wniosek o informację publiczną ? A teraz mając tyle czasu, gdy nie przyjmują interesantów to przeciągają odpowiedź, żeby się nie wydało ile wydoili z kasy ratusza nie należnych im pieniędzy ?

To może zaczniemy od tego czy ten „urzędnik Mazur” odda 1200 złotych, które mu dała burmistrz Kocemba, a tak naprawdę nie należały się jemu ?

To dlatego nie chcą odpowiadać na pytania, aby ukryć nadużycia ?

Dlaczego tak boją się ujawniania prawdy jak doją budżet gminny jednej z najbiedniejszych gmin w Polsce ? Nie ufam tej nieudacznej moim zdaniem burmistrz Kocembie, nie ufam jej zastępcy Antoniewskiemu, wyłudzaczu nie należnych diet, a teraz następny tam zatrudniony ten co podpisał się pod pismem powyżej traci jakiekolwiek zaufanie.

Czy to jest uczciwe, aby takie pismo pisał jeden taki, którego dotyczy ta sprawa ?

Niech to nawet dotyczy tych 1200 złotych, to też są pieniądze, które można wydać na dzieci, a nie napychać kieszenie przydupasom (jak ich nazywają mieszkańcy) burmistrz Kocemby.

No cóż jaka burmistrz to i takimi ludźmi się otacza.

O tych wszystkich w mojej ocenie nadużyciach dowie się Krajowe Biuro Wyborcze i to pomimo tego, że ta „grupa trzymająca w gminie Lubawka władzę” zataja wszelkie informacje na temat wydawania pieniędzy z gminnej kasy do swoich kieszeni.

Jutro będzie o następnych.