Bez kategorii

Gminie Lubawka nie jest straszny koronawirus. Mamy w ratuszu o wiele niebezpieczniejsze wirusy, które nie tylko doprowadzają ludzi do utraty zdrowia, ale także pracowników do śmierci. Jak długo mamy jeszcze tolerować takie osoby u władzy ?

Ratusz na swej stronie internetowej wychwala się, że 11 marca 2020 r. odbyło się kolejne posiedzenie Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego związane z obecną sytuacją zagrożenia koronawirusem w Polsce.  Na spotkaniu omówione zostały procedury oraz zalecenia dotyczące postępowania w przypadku wykrycia zarażenia koronawirusem na terenie Gminy Lubawka.

Pytam się, czy to jest sztab antykryzysowy ?  Czy raczej spotkanie grupy ludzi, których większość z nich doprowadziła naszą gminę do głębokiego kryzysu we wszystkich dziedzinach.

Jak widać na zdjęciu przewodniczy tej grupie zastępca burmistrza, który nie dość, że wyłudził z gminnego budżetu pieniądze to jeszcze zdaniem mieszkańców nie mając żadnych pomysłów oprócz dojenia gminy z pieniędzy to jeszcze doprowadza gminę Lubawka do upadku. Większość z tych nierobów należy zwolnić z pracy dopóki jeszcze gmina całkiem nie upadła, a nie dopuszczać do tego, aby tacy radzili o czymkolwiek, gdy tak naprawdę nie mają pojęcia o takich działaniach bo owoce ich pracy widzimy w gminie Lubawka na co dzień.

Za kilka dni zacznę publikować ile oni kosztują naszą gminę i czy warto im tyle płacić za ich nędzna pracę.