Bez kategorii

Dziś Opawa gościła miłośników biegów narciarskich, którzy wzięli udział w XVIII edycji Memoriału Staszka Bodzka !!!

Pogoda dopisała i warunki do biegania na nartach były znakomite. Warunki jakie stworzyli organizatorzy były wręcz znakomite, trasy przygotowano z niezwykłą starannością.

Zawodnicy startowali w 6 kategoriach wiekowych na różnych dystansach. Na trasach biegowych spotkali się zawodnicy z różnych klubów narciarstwa biegowego, jak i wielu przybyłych amatorów.

Sportowa rywalizacja zdominowana została prawie rodzinną atmosferą, nie było najważniejsze, kto jakie miejsce zajmie, ale ważny był sam fakt uczestniczenia w zawodach, które upamiętniają zmarłego przed laty znakomitego sportowca, trenera i działacza sportowego Pana Stanisława Bodzka.

Na opawskim stadionie można było napić się gorącej herbaty, kawy, grzanego wina i zjeść smakowite ciasta. Dla głodnych przygotowano potrawy z grilla. Jak mówią uczestnicy,  impreza zasługuje na duże wyróżnienie i miejmy nadzieję, że za tym pójdą inwestycje, które uczynią Opawę stolicą narciarstwa biegowego w naszym powiecie.

Listy zawodników i zajęte przez nich miejsca znajdą się wkrótce na stronach internetowych MUKN Pod Stróżą.

Zebranych na stadionie w Opawie w dużą wesołość wprawiła posłanka Krawczyk, która nie wytrzymała, żeby nie promować swojej osoby i z braku innych metod,  postanowiła dokonać otwarcia toalety. Widać weszło to już jej w krew takie otwieranie, że nawet tutaj postanowiła dokonać otwarcia toalety.

Organizatorzy z braku odpowiedniej wstęgi, ale żeby chyba zaspokoić  życzenie posłanki rozciągnęli papier toaletowy, który ona chętnie przecinała. Widać dla takich bez znaczenia jest co i gdzie się przecina, aby tylko propaganda funkcjonowała. Może wkrótce dojdzie do otwierania parasola ? Zdjęcie jak posłanka tnie ten papier toaletowy można zobaczyć na stronie „czadrów24.pl”.

 

hk
09.02.19