Bez kategorii

Dowiedziałem się, że najgorszego burmistrza w historii Kamiennej Góry dopadły majaki. Zaczął lać krokodyle łzy nad sprawą odpadów wyrzucanych koło śmietników. Głownie są to meble lub materiały po wykonanych remontach mieszkań. Jak ktoś taki może być burmistrzem gdy nie potrafi uporać się z tak prostą sprawą ?

Ten moim zdaniem i zdaniem mieszkańców Kamiennej Góry nieudaczny burmistrz musi  zacząć myśleć, a nie twierdzić, że będzie powoływał straż miejską czy przy śmietnikach montował  fotopułapki.

Taka fotopułapka kosztuje 999 złotych, ile takich trzeba dla tysiąca miejsc gdzie stoją kontenery na śmieci ? Czy ten burmistrz wie co mówi ?

Kiedyś podobnie postępowała burmistrz Kocemba, ale po wielu artykułach w końcu  ktoś jej powiedział, że to ja mam rację wskazując, że to obowiązkiem urzędu jest wystawienie zlecenia dla Sanikomu, aby usunął takie składowiska odpadów, a takie sprzątania wykonują oni w godzinę.

Teraz gdy prezesem Sanikomu  zrobił swego kolegę, to chyba odpady będą szybko znikać po jednym telefonie tego w mojej ocenie pożal się Boże burmistrza.  A więc burmistrzu Chodasewicz codziennie pobudka o 4 rano i bieg po mieście żeby sprawdzić, gdzie leżą śmieci do uprzątnięcia, bo moim zdaniem to jest jedyne zajęcie do jakiego się nadajesz.