Komentarze proszę przesyłać na sms lub e-mail: 791-575-803 / biuro@lubawka.info
lubawka.info
Co nowego w naszym pięknym mieście
Strona główna
Kontakt
O nas
Archiwum
Strona główna
Kontakt
O nas
Archiwum
Bez kategorii
Czytelniku dobrym kandydatem do Senatu jest Kazimierz Klimek.
11 października 2019
Related Posts
Pieniądze dla dolnośląskich gmin górskich trafiły już do poszczególnych gmin. Także blisko 3 miliony złotych powinno już być na koncie lubawskiego urzędu. Teraz czas, aby radni przystąpili do działania i dopilnowali, aby to nie urzędnicy ratusza decydowali o ich wydatkowaniu, a nad wszystkim mieli pieczę radni.
30 marca 2021
Wczoraj upłynął termin usunięcia gruzu z gminnej działki położonej za tartakiem w Lubawce. Jednakże dopiero dzisiaj rozpoczęto wywożenie zgromadzonych tam odpadów.
21 czerwca 2021
Nie udało się TBS-owi wydrzeć pieniędzy z gminy Lubawka, to teraz chce, aby Kamienna Góra wyłożyła 1,5 miliona złotych na budowę mieszkań, które będą własnością TBS-u. Na stronie internetowej urzędu miejskiego w Kamiennej Górze ukazała się informacja, że jest szansa na szybką budowę prawie 50 nowych mieszkań. Tylko nie dodano, że te mieszkania nie będą własnością miasta.
23 marca 2021