Bez kategorii

Czy w dniu wczorajszym burmistrz złamała prawo i przystąpiła do zbiorowej eutanazji mieszkańców Lubawki ? Ilu zachoruje i umrze spośród tych którzy przybyli wczoraj pod ratusz odebrać maseczki ochronne ? Czy po takim działaniu okaże się, że burmistrz Kocemba będzie miała krew mieszkańców Lubawki na swych rękach ?

Nie milkną echa wczorajszej akcji być może masowego zarażania mieszkańców Lubawki zorganizowanej przez burmistrz Kocembę. Jak zwykle bezmyślność i głupota burmistrz Kocemba przełożyła się na sprowadzenie zagrożenia epidemiologicznego na ludzi, którzy zgromadzili się wczoraj przed ratuszem.

Wielu doszło do wniosku, że nie można pobłażać takim działaniom burmistrz i postanowiono zawiadomić prokuraturę okręgową o złamaniu prawa przez burmistrz Kocembę.

Oprócz skanu zawiadomienia prokuratury otrzymałem także pismo zawiadamiające SANEPID o tym co działo się wczoraj przed ratuszem.

Do obu zawiadomień dołączono bogatą dokumentację fotograficzną tego nielegalnego zgromadzenia. A jaką karę może ponieść burmistrz za to złamanie prawa ?

Art. 160. Narażenie na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu

  • 1. Kto naraża człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu,
    podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.