Bez kategorii

Czy uda się zaszczepić odrobinę kultury burmistrz Kocembie ? Wreszcie zaklejono kilka dziur w asfalcie przy ulicy Długosza, ciekawe czy może choć teraz burmistrz przeprosi adresatów pisma do niej sprzed 3 lat w tej sprawie, że przez lata nie raczyła im odpowiedzieć na nie ?

Po krótkiej notce napisanej o tych dziurach i pytaniem czy mieszkańcy muszą na kolanach prosić burmistrz, aby miasto załatało dziury w tej jezdni, zjechała ekipa i dokonała bieżącej naprawy tych dziur. To i tak widać wyraźny postęp i nawet „zielony nietoperz” zawołał by,  zamiast „Polskodasię” to brzmiało by „Lubawkodasię”.

Ale teraz na dalszą reakcje czekają mieszkańcy bloków Długosza 5 i 7, bowiem i u nich tak wygląda ulica jak na zdjęciu poniżej.

Teraz burmistrz Kocemba powinna wykazać się choćby minimum kultury osobistej i odpisać mieszkańcom, którzy wystosowali do niej swe pismo 3 lata temu, powinna ich przeprosić za lekceważenie ich potrzeb i ignorowanie ich prośby skierowanej do niej w tej sprawie przez minione 3 lata.

Ciekawe czy burmistrz wykaże się taką kulturą ?