Bez kategorii

Czy Jedlina Zdrój obroni się przed desantem z Kamiennej Góry ? Spadochroniarz czeka w pełnym rynsztunku, car wałbrzyskiej platformy nakazał rozpoczęcie akcji, tylko ci wredni mieszkańcy Jedliny Zdrój oponują przeciwko temu spadochroniarzowi.

Czy byłej barmance, nauczycielce, dyrektorce, prezesce, wicemarszałek, posłance marzy się przebywać w tym pałacu w Jedlinie Zdroju ? Będzie to możliwe bo szukają nowej sprzątaczki, a ta szefowa kamiennogórskich struktur platformy jak nikt może to wykonywać, bo chyba pozostał jej jeszcze mop parowy ze strefy ekonomicznej.

Są ludzie którzy uważają, że uczciwa praca hańbi. Czy i do nich należy szefowa kamiennogórskich struktur moim zdaniem najgorszej partii w Europie zwanej platformą ?

Gdy szefowa kamiennogórskiej platformy straciła fuchę posłanki to rozgląda się za dobrze płatnym etatem, etat zastępcy wójta w biednej gminie jej nie odpowiada, a rządzące PIS nie dopuści jej do intratnych posad. Rada w radę z szefem wałbrzyskiej platformy uradzili, że w sam raz byłoby stanowisko zastępcy burmistrz Jedliny Zdroju, ale jest już zajęte. Więc burmistrz z Jedliny ponoć dostał już partyjne polecenie odwołania swego zastępcy, a w to miejsce powołanie byłej posłanki.

Lecz ten burmistrz boi się tego zrobić, bowiem mieszkańcy zagrozili przeprowadzenie referendum o odwołanie burmistrza, jeżeli ta osoba trafi do ich władz miejskich. Wiadomym jest, że w razie organizowania referendum mieszkańcy mogą liczyć na pomoc i poparcie wałbrzyskiego starostwa, które jest skonfliktowane z platformą i chętnie pomogą wyprowadzić  z terenu powiatu każdego członka tej partii, która działa na szkodę samorządów.

Gdzie teraz ta osoba będzie straszyć ludzi swymi rękawami nietoperza ?

Mieszkańcy Jedliny zdroju, jeśli nie chcecie mieć intymnego apartamentu w urzędzie miasta to brońcie się przed tą osobą i jej partią.