Bez kategorii

Czy dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubawce zakupiono nowy wóz ćwiczebno-bojowy, czy dla burmistrz Kocemby paradno-imprezowy ? Na jutro burmistrz po raz kolejny zaplanowała na rynku przekazywanie tego samochodu do użytku, poprzednie przekazania chyba są nieważne bo burmistrz nie była w roli matki chrzestnej !

Gdy władza nie posiada żadnych osiągnięć, to wymyśla sposoby jak tu zabłysnąć przed mieszkańcami.

Burmistrz ze swymi akolitami wymyślili, aby po raz kolejny przekazywać ten sam samochód strażacki zakupiony w ubiegłym roku. Już słyszałem komentarze, że ten samochód pełni rolę paradną, bowiem częściej bywa w rynku na imprezach,  niż na ćwiczeniach czy w boju.

Ale tym razem ponoć zachciało się burmistrzowej być matką chrzestną tego samochodu, więc czyżby tamte przekazania unieważniono ?

Co za pyszałkowatość, pycha czy megalomania pcha burmistrz Kocembę do tworzenia takiego Bizancjum i zarozumiałości ?

 

A co z samochodem bojowym straży w Chełmsku Śląskim ? Czy jutro ten wysłużony Star otrzyma z rąk burmistrz Kocemby ostanie namaszczenie i ostatnie pożegnanie ?

Śmieszne to, że ta burmistrz tak zadłuża gminę, a w zamian od siebie nic nie daje, chyba tylko jej w głowie imprezowanie i brylowanie pośród mas.

Może jutro na rynku burmistrz Kocemba ogłosi nazwisko nowego sekretarza urzędu w Lubawce ? Wszak to chyba matka partia nakazała burmistrz Kocembie zatrudnienie byłego burmistrza Boguszowa Gorc na tym stanowisku, bo towarzysza z tej samej partii nie można pozostawić bez wysoko płatnej fuchy.

 

hk
10.05.19