Bez kategorii

Czwartek 3 czerwca, temperatura 23 stopnie, dzień wolny od pracy, wiele osób szukając ochłody udało się nad zalew Bukówka. Jednak nikt nie chce korzystać z parkingu który gminę Lubawka kosztował ponad 700 tysięcy złotych. Z tego co mówią wypoczywający, tego parkingu w tamtym miejscu nie mógł wymyśleć ktoś normalny.

Jak widać na zdjęciu na skorzystanie z tego parkingu zdecydowało się tylko dwóch kierowców, gdy dziesiątki innych szukało miejsc jak najbliżej wody.

Można zobaczyć jak wielu zdeterminowanych urządziło sobie biwakowisko tak jak w poprzednich sezonach, tuż na zalewem ryzykując tym, że mogą zostać ukarani za wjazd poza znak zakazu ruchu, którymi lubawski urząd wyłączył  z korzystania każdą drogę dojazdową do zalewu.

Ciekawe czy urząd szuka kierowców tych dwóch pojazdów co stały wczoraj na tym parkingu żeby wypłacić im premię specjalną za skorzystanie z tego parkingu ? Niech każdy się zastanowi, czy warto było wydać ponad 700 tysięcy złotych na parking i ponad 150 tysięcy złotych za drogę dojazdową do niego po to tylko, aby parkowały tam 2 samochody ?