Bez kategorii

Ciekawe, którzy radni przystąpią dziś do „lubawskiej ośmiornicy” i zagłosują za takim budżetem, który upoważnia burmistrza do trwonienia gminnych pieniędzy i dalszego zadłużania gminy Lubawka.

Opinia moja w sprawie zarządzania gminą Lubawka jest jednoznaczna,  według mnie gminę naszą opanowała „lubawska ośmiornica”, która opanowała tak ratusz, jak i jednostki podległe, a wszystko to idzie tylko w jednym kierunku, aby wykorzystywać gminny budżet do finansowania ich wygodnego życia. Nie jeden mieszkaniec nie zarobi w rok czasu tyle,  ile radni dali burmistrz Kocembie, aby mogła finansować media w których się promuje.

Czy nie lepiej było te pieniądze przeznaczyć dla dzieci ? Czy tym radnym nie jest wstyd tak postępować ?

Moim zdaniem tylko marni radni o niskim ilorazie IQ będą świadomie doprowadzać naszą gminę do finansowej zapaści  i nie potrafiąc opracować własnej koncepcji rozwoju gminy,  zdecydują o wykonaniu inwestycji których mieszkańcy gminy nie oczekują.

Na narty ?

Do Czarnowa lub Czech.

Na lodowisko ?
Do Trutnova bądź Świdnicy.

Na baseny ?

Do Czech, Jawora i innych.

ITD, ITP.

A dlaczego to wszystko nie funkcjonuje u nas ? Bo moim zdaniem mamy nieudolnego burmistrz jak i nieudolnych radnych ?

Tylko niech niemoty nie będą zdziwione, gdy skończą jako
sałatka z ośmiornicy na talerzu burmistrza.

Swoją drogą to Przewodniczący rady powinien zapytać się, kto reprezentuje burmistrza, ponieważ radna powiatowa Kończak w świetle prawa, nie jest zastępcą burmistrza Lubawki.
W urzędzie wojewódzkim została podjęta procedura w tej sprawie.

 

hk
31.01.19