Bez kategorii

Brawo Pani Mirosławo !!! To się nazywa zdrowe podejście do tematu szycia maseczek. Trzeba wszystkim uświadamiać, że burmistrz Kocemba nawet na epidemii koronawirusa kręci swoje interesy, zlecając swemu znajomemu bez żadnych konkursów ofert, szycie maseczek po zawyżonych kosztach.

Powyższy zrzut ekranu ze strony Pani Mirosławy dotyczy społecznej inicjatywy dziesiątek mieszkańców powiatu kamiennogórskiego( szwaczki, zaopatrzeniowcy, kurierzy), którzy za swoją pracę nie biorą żadnych pieniędzy w przeciwieństwie do pewnej firmy, która dzięki swoim wpływom na burmistrz kocembę i Chodasrewicza otrzymała zlecenie szycia maseczek za duże pieniądze.

Brawa dla działaczy inicjatywy Społecznaszwalnia.

Ponad trzy tygodnie temu apelowałem do władz Lubawki o zakup takich maseczek, gdy można było je kupić po kilkadziesiąt groszy. Ale nie, po co ma gmina oszczędzać, gdy teraz burmistrz zapłaci kilkadziesiąt tysięcy swojemu koledze. Czy teraz burmistrz zacznie handlować trumnami ?

Odnoszę wrażenie, że burmistrz Kocemba walczy z burmistrzem Kamiennej Góry o palmę pierwszeństwa w posiadaniu tytułu  IQ końskiej podkowy.